"Kiedy byłam w drugiej klasie liceum marzyłam o tym, żeby zostać reżyserem. Oglądałam masę filmów i rozbierałam je na czynniki pierwsze. Przez kilka wakacyjnych tygodni asystowałam pewnemu reżyserowi przy tworzeniu filmu. Na miesiąc przed maturą wybrałam się do łódzkiej filmówki na konsultacje i... już nigdy tam nie wróciłam. Zostawiłam to marzenie na długo. Właściwie - myślałam, że na zawsze. Aż na mojej drodze spotkałam Magdę. Najpierw dołączyłam do jej wyzwania. Materiały, które od niej otrzymałam, i wsparcie, które zapewniła nam na grupie na Facebooku, pokazały, że jest lepsza od łódzkiej filmówki. A potem dostałam się na jej wakacyjne szkolenie z mentoringiem. Wtedy poczułam, że nie muszę się ograniczać. W kieszeni mam sprzęt, którym mogę nagrywać filmy, a Magda przekazała mi wiedzę, jak to robić skutecznie. Z Magdą przeszłam przez pełny proces tworzenia filmów - od pomysłu, przez wybór formy, scenopis, montaż i dodawanie efektów, aż po zamieszczenie filmu w wybranym miejscu docelowym. Odpowiadała na każde moje pytanie i wyjaśniała potrzebne mi rozwiązania krok po kroku. A potem była tak dumna z moich filmów, jak ja sama!
Pracę z Magdą polecam wszystkim, którzy chcą samodzielnie tworzyć filmy - bez względu na ich długość czy treść. Otrzymacie niezbędną wiedzę w zrozumiałej formie, wypracujecie potrzebne umiejętności i zakończycie tę współpracę sukcesem - ukończonym filmem. "

Filmy Gosi stworzone podczas programu szkoleniowego:

"Zaczynając kurs wideo nie miałam o nim zielonego pojęcia. Jedyne wideo które kręciłam to były występy moich dzieci w szkole i przedszkolu. Byłam kompletnym laikiem, a nawet więcej bo nie do końca zdawałam sobie sprawę jak bardzo wideo pomoże mi w promowaniu moich usług. Byłam, ale już nie jestem. Na tym kursie nauczyłam się bardzo dużo. Magda w bardzo prosty sposób tłumaczy jak dobrać oświetlenie, poprawić dźwięk, ustawić kamerę, a nawet ujarzmić program do montażu wideo. Mając dobrego nauczyciela, nawet kompletny laik jest w stanie się tego nauczyć. Teraz filmik promujący masaże, video cytat czy filmik instruktażowy z ćwiczeniami dla pacjentów, nie jest już dla mnie niczym strasznym. Dziękuję Magdzie za ogrom wiedzy jaką się ze mną podzieliła."

Wideo Moniki z początku kursu:

Wideo stworzone pod koniec kursu:

"Jestem totalnym laikiem, jeżeli chodzi o wideo, więc było to dla mnie nie lada wyzwanie. Natomiast szkoląc się u Madzi, już po pierwszym module wiedziałam, że będzie to przyjemnie szkolenie. (...) Magda ma niesamowitą widzę, którą się chętnie dzieli, jeżeli coś nie wychodziło, wystarczyły odpowiednie @ czy pytania przy następnej konsultacji i wszystko skrupulatnie wytłumaczyła. Dużym plusem całego szkolenia jest to, że Magda podchodzi do Twojego WIDEO, do TWOICH pomysłów, INDYWIDUALNIE, mało tego, nakierowuje Cię - co się w danym wideo lepiej sprawdza, bazując na swoim doświadczeniu. Szkolenie dało mi przede wszystkim podstawową wiedzę na temat wideo i to, że jestem teraz sama wstanie stworzyć filmik. Jeżeli uważasz, że należy uczyć się od najlepszych i doświadczonych zdecydowanie polecam Magdę i jej zaangażowanie"

Wideo Żanety zrobione podczas kursu:

"Przed szkoleniem nie miałam pojęcia ani o nagrywaniu, ani tym bardziej o montowaniu filmów. W ciągu miesiąca dzięki radom Magdy kupiłam podstawowy sprzęt, nagrałam i zmontowałam swój pierwszy w życiu 10-minutowy film ze mną w roli głównej 😉 Sama pewnie bym się do tego zbierała tygodniami, a potem kolejne tygodnie zajęłaby mi nauka montowania. Dodatkowo indywidualne konsultacje z Magdą gwarantują rozwiązanie problemów, które pojawiają się po drodze, dopracowanie szczegółów i rewelacyjny efekt końcowy. Zdecydowanie polecam każdemu, kto chce szybko i skutecznie nauczyć się podstaw tworzenia dobrego wideo "

Wideo Oli zrobione podczas kursu: